APEX BANK o‘z tarmog‘ini kengaytirishda davom etmoqda va 2025-yil 3-fevraldan boshlab Nurafshon shahrida yangi filialini ishga tushirmoqda. Bu bank rivojlanishining muhim qadami bo‘lib, shahar aholisi uchun bank xizmatlarining qulayligi va mavjudligini oshirishga qaratilgan.
Yangi bo`linma Toshkent viloyati, Nurafshon shahri, Toshkent Yo‘li ko‘chasi, 58 – Davlat xizmatlari markazi hududida joylashgan.
Yangi ofis quyidagi bank xizmatlarini taklif etadi:
• Uzcard va Humo kartalarini rasmiylashtirish va xizmat ko‘rsatish.
• To‘lovlarni qabul qilish – kommunal xizmatlar, davlat boji va boshqa majburiy to‘lovlarni amalga oshirish.
• Mikrozaym rasmiylashtirish – jismoniy shaxslar uchun qulay moliyaviy yechimlar.
Filial ish tartibi:
Shanba va yakshanba: dam olish kunlari.
Nurafshondagi yangi ofisning ochilishi – bu APEX BANK tomonidan zamonaviy va qulay bank infratuzilmasini yaratish yo‘lida tashlangan navbatdagi muhim qadamdir. Biz mijozlarimizga yuqori darajadagi xizmat ko‘rsatish va qulaylikni ta’minlashga intilamiz.

APEX BANK открывает новый офис в НурафшанеAPEX BANK продолжает расширять свою сеть и с 3 февраля 2025 года открывает новое отделение в городе Нурафшан. Это важный шаг в развитии банка, направленный на улучшение доступности и удобства банковского обслуживания для жителей города.
Новое отделение расположено по адресу: Ташкентская область, город Нурафшан, ул. Ташкент Йули, 58 - на территории Центра государственных услуг.
Новый офис предлагает такие банковские услуги как,
• Оформление и обслуживание карт Uzcard и Humo.
• Приём платежей – оплата коммунальных услуг, государственных пошлин и других обязательных платежей.
• Выдача микрозаймов – удобные финансовые решения для физических лиц.
График работы отделения:
Суббота и воскресенье – выходные дни.
Открытие нового офиса в Нурафшане – это очередной шаг APEX BANK на пути к созданию современной и доступной банковской инфраструктуры. Мы стремимся обеспечить высокий уровень сервиса и удобства для наших клиентов. Ждём в новом отделении APEX BANK!