“APEXBANK” AJ sizni ayrim bank operatsiyalari bo‘yicha tariflarga o‘zgartirishlar kiritilgani haqida xabardor qiladi. Yangilangan tariflar 2025 yil 15 dekabrdan kuchga kiradi.
Tariflardagi asosiy o‘zgarishlar
Mobil ilova orqali operatsiyalar
“APEXBANK” AJ va boshqa banklarning UZCARD tizimidagi plastik kartalaridan muddatli depozitni ochish va to‘ldirish — komissiya undirilmaydi.
“APEXBANK” AJ va boshqa banklarning HUMO tizimidagi plastik kartalaridan muddatli depozitni ochish va to‘ldirish — komissiya undirilmaydi.
“APEXBANK” AJ va boshqa banklarning UZCARD kartalaridan talab qilib olinguncha depozit hisobini to‘ldirish — komissiya undirilmaydi.
“APEXBANK” AJ va boshqa banklarning HUMO kartalaridan talab qilib olinguncha depozit hisobini to‘ldirish — komissiya undirilmaydi.
Boshqa banklar kartalariga mablag‘larni yechib olish
Talab qilib olinguncha depozit hisobidan boshqa banklarning UZCARD kartalariga pul mablag‘larini yechib olish — operatsiya summasining 0,6 %.
Talab qilib olinguncha depozit hisobidan boshqa banklarning HUMO kartalariga pul mablag‘larini yechib olish — operatsiya summasining 0,6 %.
Muddatli depozit hisobidan boshqa banklarning UZCARD va HUMO kartalariga mablag‘larni yechib olish — nazarda tutilmagan.
Muddatli depozit hisobidan “APEXBANK” AJning UZCARD kartalariga mablag‘larni yechib olish — komissiya undirilmaydi.
Muddatli depozit hisobidan “APEXBANK” AJning HUMO kartalariga mablag‘larni yechib olish — komissiya undirilmaydi.
Naqd pul operatsiyalari
Mijoz hisobiga ilgari naqdsiz shaklda kelib tushgan mablag‘lar hisobidan muddatli depozit va talab qilib olinguncha depozit hisobidan naqd pul berish — operatsiya summasining 1 % (2025 yil 15 dekabrgacha talab qilib olinguncha depozitlar va muddatli depozitlar hisoblariga joylashtirilgan yoki hisobga o‘tkazilgan pul mablag‘lariga tatbiq etilmaydi).
Yangilangan shartlar bilan oldindan tanishib chiqishingizni tavsiya qilamiz.
Qo‘shimcha ma’lumot uchun bank bo‘limlariga yoki “APEXBANK” AJ qo‘llab-quvvatlash xizmatiga murojaat qilishingiz mumkin.

АО "APEXBANK" информирует вас о внесении изменений в тарифы на отдельные банковские операции. Обновлённые тарифы вступают в силу с 15 декабря 2025 года.
Основные изменения тарифов
Операции через мобильное приложение
- Открытие и пополнение cрочного депозита с пластиковых карт системы UZCARD АО "APEXBANK" и других банков — комиссия не взимается.
- Открытие и пополнение cрочного депозита с пластиковых карт системы HUMO АО "APEXBANK" и других банков — комиссия не взимается.
- Пополнение счета депозита до востребования с карт UZCARD АО "APEXBANK" и других банков — комиссия не взимается.
- Пополнение счета депозита до востребования с карт HUMO АО "APEXBANK" и других банков — комиссия не взимается.
Списание средств на карты других банков
- Списание денежных средств со счета депозита до востребования на карты UZCARD других банков — 0,6 % от суммы операции.
- Списание денежных средств со счета депозита до востребования на карты HUMO других банков — 0,6 % от суммы операции.
- Списание средств со счета срочного депозита на карты UZCARD и HUMO других банков — не предусмотрено.
- Списание средств со счета срочного депозита на карты UZCARD АО "APEXBANK" — комиссия не взимается.
- Списание средств со счета срочного депозита на карты HUMO АО "APEXBANK" — комиссия не взимается.
Наличные операции
- Выдача наличных денежных средств со счета срочного депозита и депозита до востребования, ранее поступивших на счет клиента в безналичной форме — 1 % от суммы операции (не распространяется на денежные средства, размещённые либо зачисленные на счета депозитов до востребования и срочных депозитов до 15 декабря 2025 года).
Рекомендуем заранее ознакомиться с обновлёнными условиями.
За дополнительной информацией вы можете обратиться в отделения банка или службу поддержки АО "APEXBANK".